מיזמים ישראלים ששווה לעקוב אחריהם

ניווט מהיר

המוח הישראלי ידוע בתור מאגר של יצירתיות, דמיון ורעיונות פורצי דרך. השילוב בין אלה לבין תכונות כמו אמביציה, מוטיבציה גבוהה והרצון לשבור שיאים בכל פעם מחדש הופכים מיזמים ישראלים ואת היזם הישראלי למפתח חשוב בתחום ההייטק בעולם.
בתור יזמים הנמצאים בתחילת הדרך, הרבה פעמים חשוב לנו לעקוב אחרי סטארט-אפים שכבר פרצו או לפחות נמצאים בתהליך כזה.

הסטארט-אפ החדש של השנה נקרא Wiz. מאחוריו עומדים האנשים שהמציאו את Adallom. אסף רפפורט שהיה בעבר מנכ“ל מרכז הפיתוח ומהחקר של מיקרוסופט בישראל ביחד עם הצוות שלנו הקימו את Wiz, שהראה צמיחה אדירה בתוך זמן מאוד קצר. מדובר בחברת אבטחת ענן, עם פיתוח ייחודי. מטרתו להעניק לארגונים נראות אופטימלית, על פי כל הגורמים בסביבת הענן, ולהגדיל את מערך האבטחה של הארגון.

מיזמים ישראלים

מיזמים ישראלים שהם סטארט-אפי השנה

בין חברות הייטק נוספות שצצות להן כמו פטריות אחרי הגשם, אי אפשר לפספס את Lemonde. חברה זו הונפקה לאחרונה בבורסה בניו יורק במחיר של 29 דולרים למנייה. היום המחיר כבר עבר את ה-130 דולר. מדובר בסטארט אפ שהחל את דרכו בתור מיזם רעיוני. היום, מדובר בחברה גדולה שעומדת ופועלת בפני עצמה. החברה לוקחת את עולם הביטוחים כמה צעדים קדימה: במקום סוכנים, היא מאפשרת ללקוח לבצע את התקשורת באמצעות אפליקציה ייעודית, המאפשרת לבצע קשת רחבה של פעולות. כך, היא חוסכת ללקוח זמן רב, אנרגיה והרבה מאוד עצבים.

מיזמים נוספים בתחום ההייטק ששווה ללמוד ולהכיר הם:
ג‘ויטונס בתחום האפליקציות; ורביט בתחום התמלול האוטומטי; מינוט מדיה בתחום התוכן; אינסייט בתחום הסייבר; אוברוולף בתחום הגיימינג.

למידת רעיונות מצליחים או מבטיחים תורמת להבנת תהליך ”מרעיון לאקזיט“, פותחת את הראש אפילו יותר, והופכת אותנו לחלק בלתי נפרד מהתחום הדינמי, היצירתי והמעניין הזה. זכרו כי רעיון מוצלח יוכל להיות סטארטאפ ישראלי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
מיזמים ישראלים
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר