מלגזה לעסק – איך לבחור מלגזה המתאימה לכם?

ניווט מהיר

החלטתם לרכוש או לשכור מלגזה? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם לצורך בחירת המלגזה המותאמת ביותר עבורכם.

סוגי מלגזות

 ההחלטה הראשונה אותה תדרשו לקבל כאשר אתם מחפשים אחר מלגזה מקצועית קשורה לסוג המלגזה הנחוצה לכם, כאשר קיימים שני סוגים שונים של מלגזות: מלגזה חשמלית ומלגזה דיזל. מלגזות חשמליות הן למעשה מלגזות הפועלות באמצעות מנוע חשמלי נטען ואילו מלגזות דיזל הן מלגזות הפועלות באמצעות מנוע בנזין או דיזל. המלגזה החשמלית מיועדת בעיקר למקומות עבודה מקורים או סגורים וזאת לנוכח העבודה שהיא איננה פולטת מזהמים ודלקים. מנגד, מלגזות דיזל המיועדות למקומות עבודה פתוחים תחת כיפת השמיים (לנוכח העובדה שמדובר במלגזות מזהמות), הן כלי עבודה המיועדים לנשיאת מטענים וסחורות במשקלים כבדים יותר מאילו הניתנים לשינוע באמצעות מלגזות חשמליות.

 

אם כך, כיצד לבחור מבין סוגי המלגזות?

 

אחד מהנושאים אותם חשוב לבדוק לפני שמחליטים בנוגע לסוג המלגזה קשור לצרכי העבודה הנחוצה לכם באמצעות המלגזה. לצורך כך, חשוב להגדיר את כושר הנשיאה הנדרש לכם בהתאם לאופי העבדה ומשקל הסחורות והמטענים אותם אתם נדרשים לשנע באמצעות המלגזה. כמו כן, חשוב להתייחס לרוחב הממוצע של המטענים הנחוצים לכם לצרכי שינוע ואת גודל המעברים הקיים.

 

במידה ומדובר בעבודת מלגזה למקומות עבודה סגורים או מקורים הבחירה הנכונה ביותר עבורכם היא לרכוש או לשכור מלגזה חשמלית, ובמקרים בהם מדובר בעבודות מלגזה למקומות עבודה פתוחים תחת כיפת השמיים ולצרכי עבודה של נשיאת מטענים וסחורות כבדי משקל, הבחירה המומלצת עבורכם היא מלגזת דיזל.

מה עדיף מלגזה חדשה או משומשת?

 

שוק המלגזות בישראל מאפשר לכם לרכוש מלגזות חדשות ומשומשות כאחד, כאשר רכישת מלגזה משומשת מומלץ שתעשה באמצעות חברות מובילות העוסקות בנושא וגם זאת לאחר בדיקה מקיפה בנוגע למצב המכאני של המלגזה במקרים בהם מדובר במלגזת דיזל או בדיקת חשמל מקיפה במקרים בהם מדובר ברכישה מלגזה חשמלית. כמו כן, חשוב לציין את העבודה ששוק המלגזות בישראל מאפשר לכם ליהנות גם משירותי השכרת מלגזות לכל תקופת זמן נדרשת. במקרים אלו, חשוב לבדוק ששירותי ההשכרה כוללים גם תחזוקה שוטפת של המלגזה במידת הצורך ואף שירותי מלגזה חלופית במידת הצורך.

 

רכישת מלגזה יד שניה – מתי זה משתלם?

 

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מלגזות יד שנייה. מלגזות אלו משווקות גם על ידי חברות פרטיות המעוניינות למכור את המלגזות המשומשות העומדות לרשותם וגם על ידי חברות העוסקות ומתמחות בשירותי מלגזות, החל משירותי מכירה של מלגזות חדשות ומשומשות, דרך שירותי השכרת מלגזות ועד שירותי מוסך ושירותי תחזוקה לכל סוגי המלגזות. ברוב המקרים, מומלץ לרכוש מלגזה חשמלית יד 2 או מלגזה דיזל יד שנייה באמצעות חברות העוסקות בנושא ברמה היומיומית וזאת על מנת להבטיח לעצמכם מלגזות מקצועיות ופונקציונאליות במצב חשמלי או מאכני מצוין.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר