טיפול אלטרנטיבי לאיכות חיים משובחת

ניווט מהיר

אנשים רבים בטוחים כי הטיפול הקונבנציונלי קדם במהות שלו לקידום האלטרנטיבי, אך האמת היא שלא כך הם פני הדברים. הרפואה האלטרנטיבית מבוססת על תרבויות שאינן מהמערב כמו הרפואה הסינית, הרפואה היפנית ואירוודה. יש המון שיטות טיפולים המבוססות על הרפואה האלטרנטיבית לרבות ריפוי באמצעות צמחי מרפא, דיקור סיני, ביופידבק, הומיאופתיה, טיפול תזונתי, היפנוזה ואפילו יוגה נחשבת לסוג של טיפול במגוון של בעיות. לרוב, בטיפול זה נשלב תוספי תזונה, ויטמינים, משקאות תה מיוחדים וצמחים.

 

על מה מבוסס טיפול אלטרנטיבי?

הרפואה או הטיפול האלטרנטיבי מבוסס על הקשר הישיר בין גוף ונפש. יש קשר תקשורתי בין המוח לגוף ולכן מטפלים ברפואה האלטרנטיבית מבינים כי יש חשיבות רבה ששתי המערכות הללו יהיו בהרמוניה. לכן, הטיפולים מורכבים מכל מיני שיטות וטכניקות שעוזרות לנו לשפר את היכולת של הגוף המנטלי לרפא את הגוף הפיזי. לרוב נהוג יהיה לשלב בין טיפולים עם צמחי מרפא בחליטה, כמוסות או אבקות לצד טיפולי מגע כמו למשל נטורופתיה, רפואה אנרגתית וטיפולי מגנט.

מדוע אנשים פונים לסוג כזה של רפואה?

הרפואה האלטרנטיבית לא באה להחליף את הרפואה המסורתית אלא להשלימה. יש כל מיני סיבות שאנשים פונים לרפואה טבעית בין אם מדובר על אמונה אישית, המלצות, אנשים הסובלים מבעיות רבות מסוגים שונים ואפילו מחלות שלא הרגישו הטבה בעזרת הטיפולים האחרים שניסו. הרפואה האלטרנטיבית באה לסייע לאדם ולהתמודד עם מצבים כמו תסמינים ותופעות לוואי, לחצים, חוסר שקט, בעיות שינה, בעיות במערכת העיכול והמעיים, דלקות במפרקים, בעיות יציבה, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות השמנה, סוכר ובעיות במערכת הדם ועוד. יש כל כך הרבה שיטות לאזן את הגוף ולהניע את החמצן ואת הדם בחזרה אל הגוף, למנוע תקיעות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר