השכרת ציוד לדוכנים, ביתנים ותערוכות

ניווט מהיר

מתכננים תערוכה חשובה, כנס או אירוע עסקי? כנראה שאתם צריכים למצוא חברה מקצועית שתסייע לכם בהשכרת ציוד לדוכנים ביתנים ותערוכות. מדובר באירועים הדורשים לא מעט משאבים, אנרגיה ותכנון מקדים. יש סוגים שונים של תערוכות וכנסים כמו למשל תערוכות העוסקות בתחום מסוים, כנסים מקצועיים לעורכי דין, רופאים, אנשי נדל“ן ועוד. הציוד יכול לסייע לנו הן בהיבט הלוגיסטי והן בהיבט השיווקי. לכן, חשוב קודם כל לאפיין את סוג האירוע, את המיקום שלו ואת כמות המוזמנים, להבין את הדרישה בהיבט של המיתוג והשיווק של האירוע ואז לעשות רשימת של כל הציוד שאנו צריכים לאירוע שלנו.

השכרת ציוד ואוהלים לאירועים בחוץ

השכרת אוהלים מתאימה לאירועים המתקיימים בחוץ בכל עונות השנה, מספרת לנו חברת רוניאל אוהלים.  בדרך כלל נהוג להשכיר אוהלים לאירועי ספורט גדולים כמו מירוצים, מרתונים, טריאטלונים, פסטיבלים בתחום האוכל והקולינריה, הפקות של מוזיקה ואמנות, סדנאות המתרחשות בחיק הטבע, ימי כייף לעובדים ובתקופה האחרונה בשל התפרצותו של נגיף הקורונה גם לאירועים נוספים, שכן אין ברירה אלא להוציא את הפעילות העסקית שלנו לטבע, אחרת נישאר קצת במקום. אוהלים למשל יכולים להוות אלטרנטיבה מעולה למבנים סגורים ואפשר לשלב בהם כל מיני פעילויות בין אם זה הרצאה מעניינת, פעילות מגבשת או כל רעיון אחר שעולה לכם. בתוך האוהל אפשר לשלב כל מיני פתרונות ורעיונות בין אם זה מאווררים, תנורים, כסאות ושולחנות.

השכרת שולחנות

השכרת שולחנות מתאימה גם כן לקשת רחבה של אירועים עסקיים ופרטיים גם יחד. השולחנות יעזרו לנו בהיבט של הכיבוד, ניתן להניח עליהם את האוכל והשתיה או כשאנו צריכים להניח כל מיני מוצרים למיתוג ושיווק האירוע שלנו. למשל בתערוכה, ניתן להניח על השולחנות מוצר מגניב בנושא של התערוכה עם השם של העסק עליו למזכרת עבור המבקרים.

עולם השכרת ציוד לעסקים כמובן לא מסתיים רק בהשכרת דוכן, שולחנות, כסאות או אוהלים. גם כאשר עושים שיווק באמצעות מציאות מדומה למשל באותם דוכנים או ביתנים, יש צורך בהשכרת ציוד כגון משקפי vr, מצלמות וכדומה. למעשה, השכרת ציוד ניתנת היום כמעט בכל נושא ועניין.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר