מעבר דירה בצבא – כל מה שצריך לדעת

ניווט מהיר

מעבר דירה הוא עניין לא פשוט, אבל בסופו של דבר הוא משמח – במסגרת המעבר נזכה להתקדם בחיים ולעבור לדירה חדשה, לפעמים לדירה הרבה יותר טובה ונוחה. אמנם, יש לא מעט דברים שחשוב לדעת על מעבר דירה בצבא שיכולים להפוך את המעבר עצמו להרבה יותר נוח גם בצל השירות שלכם. אז איך מעבר דירה בצבא עובד, ומהן הזכויות שלכם? בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על מעבר דירה בצבא וכל הסובב סביב נושא זה.

 

האם מעבר דירה בצבא נותן יום חופש?

לפני שאתם מחפשים קרטונים למעבר דירה בירושלים, חשוב להבין קודם לכן האם המעבר זה משהו שמזכה אתכם ביום חופש. ובכן, כן ולא. אמנם אין באמת חוק מטכלי שאומר כי מעבר דירה אוטומטית נותן לכם יום חופש בצבא, אבל בהחלט תוכלו לנצל ימי חופש אישיים שלכם עבור המעבר עצמו, או לצאת למיוחדת בחודש המעבר במידה ודרושה לכם התעסקות רבה, כמובן באישור המפקד שלכם. ההמלצה שלנו היא לדבר על העניין עם המפקד שלכם מהשניה שידוע לכם על המעבר עצמו, ככה שלא יהיו הפתעות והוא יוכל לדאוג לכם לכל האישורים הרלוונטים מוקדם ככל הניתן. מעבר לכך, ככה עולים הסיכויים כי המפקד אכן ישחרר אתכם, כי הוא יידע מתי אתם עומדים לעבור ובהתאם הוא לא יבנה עליכם במשימות שיהיו באותו יום.

 

טיפים למעבר נוח יותר

  • התחילו מוקדם ככל הניתן – מעבר דירה בכללי, ולא רק בתקופת הצבא הוא בהחלט דבר מאוד אינטנסיבי, והוא כולל לא מעט משימות וסידורים שונים שתצטרכו לערוך. כדי שתוכלו להקל על עצמכם וליהנות מחווית מעבר נוחה ככל הניתן, אנו ממליצים לכם להתחיל עם כל התכנונים שלכם מוקדם ככל הניתן, ככה שכל המשימות לא יתרכזו ותוכלו בעצם לבצע קצת מכל דבר בכל יום לאורך תקופה ארוכה. למעשה, כדאי להיערך למעבר עצמו מהשניה שידוע לכם כי אתם עומדים לעבור – אתם לא תאמינו כמה זמן זה יחסוך לכם.

 

  • למיין לפי תכולה – כדאי מאוד למיין את כל הפריטים שלכם לפי תכולה, כך שתוכלו להקל על עצמכם בפריקה עצמה. הסדר עצמו לא חשוב – תוכלו למיין פריטים כאשר לכל פריט שייך צבע מסוים, תוכלו למיין לפי חדרים וכדומה. העיקר כאן הוא שהסדר יהיה ברור לכם וקבוע מראש, ככה שביום המעבר ופריקת הציוד תדעו בדיוק מה הולך לאן. 
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר