יש טיפול טבעי לכעסים והתקפי זעם

ניווט מהיר

כעס הוא רגש טבעי שקיים אצל כל אחד ואחת מאיתנו. חלקנו כועסים פחות, אחרים קצת יותר אבל כשהכעס מתחיל לנהל אותנו, שהכעס מגיע כל הזמן, כמה פעמים ביום, שאנחנו מתעצבנים מכל דבר והופכים להיות פקעת עצבים, זועמים על כל עולם, זו כבר בעיה. אנשים שכועסים כל הזמן גם מרחיקים מעצמם אחרים ופוגעים באיכות חייהם, מובילים את עצמם להתנהל כל הזמן בסטרס וזה כמובן לא טוב לא לנפש ולא לגוף שלנו. האם קיים טיפול טבעי לכעסים?

טיפול טבעי לכעסים – אז מה עושים?

אז יש כל מיני דרכים להתמודד עם הכעס או לטפל בכעס כמו למשל נטילת תרופות, סדנאות מודעות מכל מיני סוגים אבל יש גם דרך טבעית ויעילה במיוחד להתמודד איתו- טיפול באמצעות פרחי באך.  בשונה מטיפולים אחרים, מטפל בפרחי באך מבין את המניע לכעס, את הסיבה, מה גורם לו, מאיפה הוא מגיע וכך בעצם מתאים עבורנו את הפורמולה המושלמת בהתאם לצורך. הרי כעס יכול מכל מיני סיבות ולגעת בכל מיני נקודות אצלנו בין אם זה כעס ממקום של קנאה, כעס כדרך להתמודד עם פחדים, כעס בשל היותנו שונים בדפוס המחשבה שלנו מאדם אחר וזה מעורר אצלנו משהו ועוד.

איך הטיפול עובד?

בשלב הראשון יבין המטפל את הבעיה ואת המקור לכעס. לאחר מכן יתאים המטפל את הטיפול ויבחר את התמציות שהכי מאפיינות את אותו מטופל לא רק לכעס עצמו אלא גם לדברים אחרים שמפריעים לו ופוגעים באיכות חייו בין אם זה בעיות שינה, לחץ, חרדות, קושי לווסת את הרגשות הללו ועוד. טיפול אלטרנטיבי מסוג זה הוא טיפול ממוקד מאוד ומתבצע באופן אישי ולכן תמציות כלליות להרגעה פחות יעזרו כאן. הטיפול הוא טבעי, ללא תופעות לוואי או תסמינים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר