מחפשים אחר עורך דין שיסייע לכם בתהליך תביעות סיעוד?

ניווט מהיר

ניתן להגיד כי כאשר מדובר על ישראל, תביעות סיעוד הן עסק מורכב למדי. חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם את הקצבה הסיעודית של המבוטחים שלהן בעוד כי הן גם ממעטות בכל הנוגע למתן פוליסות סיעוד חדשות, כך שהדבר מוביל לקושי רב בתהליך תביעת מימוש אותה הפוליסה. אולם, מבוטח שלא יפעל בעצמו אלא ישכור את שירותיו של עורך שיסייע לו בכל הנוגע לתהליכי תביעות סיעוד יוכל להעלות את סיכויי הצלחת התביעה שלו וכן גם לקבל כתף תומכת לכל אורך התהליך הארוך והמייגע הזה. אז איך ניתן לבחור עורך דין שיסייע לכם במהלך תביעות סיעוד ומה עליכם לדעת לפני כן? על כך ועוד החלטנו להסביר לכם במהלך כתבה זו. 

 

ביטוח סיעודי בישראל – איך זה עובד?

ביטוח סיעודי בישראל הוא בעצם ביטוח פרטי אותו חברות הביטוח השונות מציעות לכל הדורש. את פוליסת הביטוח ניתן לרכוש באופן עצמאי לגמרי דרך סוכן ביטוח מטעם אותן חברות. למעשה, פוליסות ביטוח סיעודי היו נפוצות בעבר גם במסגרות שונות של התאגדות עובדים שהציעה פוליסה מותאמת אישית לכלל העובדים בחברה מסוימת. 

 

תביעות סיעוד – איך זה עובד?

כל אדם שסבור כי הוא עומד בתנאי הקצבה יכול להגיש תביעות סיעוד כנגד חברת הביטוח שממנה הוא דורש תשלום על אותם כספי הביטוח. אולם, חשוב מאוד לציין כי על מנת להעלות את סיכויי ההצלחה של התביעה עליה להיות מגובה מראש בנתונים רפואיים שמצביעים על מצבו של המבקש ומצדיקים את תביעתו. נוסף על כך, תמיד יהיה מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מנוסה ומקצועי כדוגמת עורך דין תומר לינר שכן, רק בהינתן ייצוג מלא של עורך דין תוכלו למקסם את בקשת התביעה שלכם. הבחירה בעורך דין שכזה עלולה להיות קשה שכן, מדובר על תחום בעל היצע נרחב למדי, אך למרבה המזל תמיד יהיה ניתן להשתמש ברשת האינטרנט על מנת לערוך סקר שוק מעמיק והשוואה בין כל האפשרויות השונות העומדות לרשותכם. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר