מחפשים השקעה כספית משתלמת? ההשקעות של 2021

ניווט מהיר

השנים האחרונות מאופיינות בעלייה משמעותית בעניין שיש לאנשים בעולם ההשקעות ושוק ההון, בעיקר בעת החיפוש אחר השקעה כספית משתלמת. אנשים אלה צברו הון מסוים (שיכול לנוע בין כמה עשרות אלפי שקלים לבין הרבה יותר מכך) והם מתעניינים באפשרות שכסף זה יושקע באפיקים כאלה או אחרים ויניב עבורם עוד כסף. לימודים או תכנים מקצועיים שקשורים בעולמות אלה הפכו לזמינים ונגישים וכך כל אדם, בעצם, יכול ללמוד ולהבין את ההבדלים בין המסלולים השונים ואת המשמעויות של מספרים, אחוזים, שיעורי ריביות או מושגים מקצועיים. מעבר להבנה הכללית של נושא – אותו אדם גם יכול להבין איך מספרים ומושגים אלה נכונים וקשורים אליו ומכאן שהוא יכול לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע להשקעת הכסף שלו. אז אילו מסלולים או אפיקי השקעה עומדים להיות נפוצים ומבוקשים במהלך שנת 2021?

 

השקעה כספית משתלמת ואפיקי השקעה מומלצים לשנת 2021

אחרי שנה בלתי צפויה כמו שהייתה 2020, אנשים המתעניינים בנושאי כלכלה מחפשים כעת את אפיקי ההשקעה לטווח ארוך, אלה הסולידיים יותר שיבטיחו להם רשת כלכלית בטוחה בגיל הפרישה – קופות גמל להשקעה וקרנות השתלמות נחשבות לאפיקים נוחים שמתאימים גם לחסרי ידע מעמיק בשוק ההון, המשקיעים בהן יכולים ליהנות מהטבות מס והתשואה בהן עד כה נוחה וכדאית. בעלי התעוזה הרבה יותר תמיד יכולים לבחון לעומק חברות או מניות ולהשקיע על פי רמת הסיכון שמתאימה להם.

גם פוליסות חיסכון שמתאימות לטווח ארוך נהנות מפופולריות רבה בקרב אלה שעד כה שמרו את הכסף בפק"מ של הבנק ולא נהנו משום הטבה או צבירת ריבית. כעת הם נהנים מהכסף שלהם שמייצר כסף נוסף ואפיק ההשקעה נזיל ועומד לרשותם לכשיצטרכו את הכסף או את חלקו. חשוב מאד לבצע תכנון פיננסי לטווח ארוך וכך לבחור את אפיקי ההשקעה המתאימים. זיכרו, השקעה בנדל"ן או קניית בית היא לא ההשקעה היחידה ובטח לא המשתלמת ביותר בכל עת!

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר