צריכת קנאביס על ידי מקטרת ומצית – איך עושים את זה והאם זה כדאי?

ניווט מהיר

כמעט כל אדם הצורך קנאביס באופן קבוע מכיר את שיטות צריכת הקנאביס השכיחות – החל מגלגול סיגריית קנאביס או "ג'וינט" והדלקה עם מצית ועד לצריכת שמן. אולם, כאשר מדובר על עישון קנאביס, חשוב מאוד לציין כי צורת צריכה פחות מוכרת בישראל זו צריכת קנאביס על ידי מקטרת, כאשר באותה צורת צריכה יהיה עליכם להצטייד במקטרת וכן גם במצית. חשוב להדגיש כי בדיוק כמו שניתן לבחור מצית במגוון תצורות, כך גם לגבי המקטרת שכן, מקטרות לצריכת קנאביס מגיעות במגוון גדלים, צבעים וסגנונות עיצוב שונים.

 

האם יש צורך במצית כדי לצרוך קנאביס עם מקטרת?

אנשים רבים אינם יודעים כיצד לצרוך נכון את צמח הקנאביס על ידי שימוש במקטרת או פייפ בשם הלועזי. תחילה, לפני שאתם הולכים להביא מצית, עליכם לגרוס את פרח הקנאביס על ידי גריינדר ולהוסיף אל התערובת טבק, אם כי במידה ואתם בוחרים לעשן ללא טבק מדובר על החלטה טובה יותר מכיוון שזוהי אפשרות פחות מזיקה לבריאות. לאחר מכן, עליכם להניח את התערובת הטחונה בקצה של המקטרת כך שזו תגיע אל החריץ הייעודי למטרת העישון וכל שנשאר לכם הוא להדליק עם מצית את אותה התערובת הטחונה תוך כדי שאתם שואפים מחור השאיפה של כלי העישון שלכם. 

 

יתרונות של צריכת קנאביס עם מקטרת

בעת בה אנו מדברים על צריכת קנאביס עם מקטרת, חשוב מאוד לציין כי יש לדבר יתרונות רבים. למעשה, על ידי צריכת קנאביס עם מקטרת תוכלו ליהנות מחווית עישון דיסקרטית וקומפקטית שכן, במקרים בהם הכנתם את תערובת העישון שלכם וגרסתם אותה מבעוד מועד כל מה שתצטרכו לקחת זה את אותה התערובת, מצית ואת המקטרת שאינה תופסת מקום רב. מנגד, במקרים בהם אתם צורכים קנאביס על ידי גלגול ג'וינט תצטרכו לקחת איתכם מספר כלים, כאשר גלגול בחוץ הוא לא תמיד חוויה נעימה. נוסף על כך, ראוי לציין כי חווית העישון על ידי מקטרת היא שונה לגמרי שכן, כאשר אתם צורכים כך קנאביס תוכלו לקבל השפעה מהירה ממש כמה רגעים בודדים לאחר שסיימתם להדליק עם מצית. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר