מאחורי כל גבר בריא עומדת אישה תומכת

ניווט מהיר

אמנם עברו כמה עשרות שנים מאז התפיסה הרווחת שקיימת חלוקה ברורה בין תפקיד האישה בבית לתפקידיו של הגבר מחוצה לו והיום אותם תפקידים התערבבו בין שני המינים, עדיין יש לא מעט נשים שדואגות לכל מה שקשור לבריאות ושמירה על הגבר שלהן. אמרתם גבר בריא? אמרתם אישה תומכת. וכן, לפעמים גם אולי קצת נודניקית.

אישה תומכת – לא מילה גסה

יש נשים שדואגות שבני זוגן יאכלו אוכל בריא ומקפידות לבשל עבורם, יש נשים שדואגות לבצע תזכורות בגין נטילת תוספי תזונה, תרופות, ביצוע בדיקות ומעקבים אצל הרופאים השונים ויש כאלה שהחליטו להוציא את בני הזוג לפעילות גופנית על בסיס קבוע במטרה לשמור על אורח חיים בריא ואיזון במדדים. יש גם לא מעט נשים שפשוט דואגות לגברים שלהן כמעט בכל דבר בין אם זה תור לקוסמטיקאית, לספר, פדיקור ושאר שירותים הקשורים לאסתטיקה ובין אם במתן הערה קטנה שהגיע הזמן לכבות את המסך וללכת לישון.

זוגות יקרים, שימו לב לתסמינים של סרטן הערמונית

אחת המחלות הנפוצות בקרב גברים היא סרטן הערמונית. אמנם בשלבים המוקדמים של המחלה הסרטן לא גורם להופעה של תסמינים אבל עצם המודעות לגביה וביצוע מעקבים אצל אורולוג מומחה, כבר יכול להציל חיים. קיים הבדל ניכר בין מי שגילה את המחלה בשלביה המוקדמים לבין אלו שגילו אותה בשלבים יותר מתקדמים גם בהיבט של הטיפול וגם בהיבט של סיכויי ההחלמה. ביצוע בדיקות דם, מעקב אחר רמת חלבון PSA ובמידת הצורך ביופסיה של הערמונית יכולים למנוע את קצב התקדמות המחלה. ובכל זאת, יש כמה תסמינים שחשוב להיות מודעים אליהם לגבי סרטן הערמונית והם קושי במתן שתן, עלייה בתדירות מתן שתן בעיקר בלילה, צריבה וכאב בעת מתן שתן, דם בשתן וכאבים בעצמות של שרירי הגבס, הירכיים או האגן.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר