בעלי המקצוע שלא חשבתם שתזדקקו להם

ניווט מהיר

החיים שלנו מלאים בהפתעות, את זה כבר השכלנו להבין ממגפת הקורונה. אי אפשר לדעת מה מצפה לנו מעבר לדלת. יש תקופות שאנחנו נמצאים בתוך שגרה שיכולה להיות אפילו די משעממת ופתאום מגיעה לה איזו הפתעה לא צפויה. הנה כמה בעלי מקצוע שאולי לא חשבתם שתזדקקו להם ובמהרה תגלו שדווקא כן.

 

מרחיק ציפורים

הרחקת ציפורים הוא תחום לא כל כך מוכר מצד אחד, אבל מאוד מפותח מצד שני. יש כל מיני סוגים של ציפורים שפשוט מדירות שינה מעינינו ויכולות אפילו להוביל להידבקות בקשת רחבה של בעיות. מדובר במפגע תברואתי ואסתטי, בעיקר שהציפורים הן יונים. תפקידו של מרחיק ציפורים הוא בעצם להגיע למקום בו הבעיה קיימת, להבין איפה הציפורים מקננות ולהתאים פתרון מתאים לבעיה. בעל מקצוע בתחום מתאים את פתרון הבעיה באופן אישי ולא ממליץ על אותו פתרון לכולם.

 

מחטא משטחים

כן יש דבר כזה. היום, בעקבות נגיף הקורונה שהוכח כשורד שעות על גבי ימים על משטחים מסוגים שונים, נהוג לחטא מקומות עבודה שונים, משרדים ואפילו משטחים בתוך דירות ובתים כמו למשל משטחי עץ, שיש וכדומה. החיטוי מסייע לחסל את כל סוגי החיידקים ומאפשר לנו לנוע במרחב בצורה בטוחה ורגועה יותר.

בעקבות הביקוש לחיטוא מקצועי של מוסדות לימוד, משרדים, מסעדות ועוד הופיעו בעלי מקצוע מומחים בתחום שמציעים את שירותיהם למוסדות הזקוקים לחיטוא מקצועי. בעלי מקצוע אלה הופיעו בעקבות צורך שלא היה קיים עד לא מזמן ולא חשבנו שנזדקק להם.

גנן טיפולי

עוד אחד מבעלי המקצוע שלא חשבתם שתזדקקו להם הוא גנן טיפולי. מדובר באיש טיפול לכל דבר ועניין המסייע במגוון של בעיות ומצבים רגשיים מורכבים. הוכח באינספור מחקרים את הקשר בין גננות, התעסקות באדמה ובצמחים, לקחת חלק מתהליך צמיחה של עץ, שתיל או פרח לבין סיוע במצבים מורכבים רבים כמו בעיות קשב וריכוז, בעיות של היפראקטיביות, מצבי דיכאון בקרב בני נוער, חרדה באוכלוסיות שונות כמו למשל אצל קשישים ועוד. אם ילדכם, אתם או אדם אחר הקרוב אליכם סובל מבעיה רגשית, יכול להיות שטיפול בגינון יכול להקל.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר