לעשן בסטייל – הכירו את הוופורייזר

ניווט מהיר

אחד הטרנדים המובילים כיום בעולם העישון הוא הוופורייזר שכיום אנו רואים הרבה מאוד אנשים בוחרים לעשן דווקא אותו במקום סיגריות. הוופורייזר הגיח לחיינו לפני מספר שנים במטרה להחליף את הסיגריות המיושנות וליצור באז חדש סביב עולם העישון, וכך באמת היה. תוך מספר שנים ראינו מספר גבוה מאוד של מעשנים נוטשים את חפיסות הסיגריות ועוברים לאדות צמחים בעזרת הוופורייזר.

 

מהו למעשה הוופורייזר?

וופורייזרים הם  מכשירי אידוי שנועדו לשחרר תמצית כלשהי באמצעות תהליך של חימום. בגוף הוופורייזר קיים מכשיר חימום קטן שתפקידו לחמם את התמצית ששמנו בתוכו ולהפוך את החומר מנוזל לאדים, כך שבמקום לעשן נייר וטבק, שואפים אדים. את אותם אדים שואף המעשן בצורה נעימה ללא כל תחושה של צריבה כמו זו המוכרת לנו מעישון סיגריות. רבים בוחרים בפתרון של וופורייזר בתור צעד ראשון בדרך לגמילה מעישון, שכן זהו דבר שהוכח מחקרית שעוזר מאוד לתהליך הגמילה יותר מכל פתרון גמילה מעישון אחר שקיים היום בשוק.

מה היתרונות של הוופורייזר?

לוופורייזר קיימים מגוון רב של יתרונות כאשר הראשון כפי שכבר ציינו קודם הוא עישון ידידותי יותר למשתמש ללא כל צריבה בתהליך השאיפה. מעבר לכך התהליך עצמו גם בריא יותר היות ואין כאן שריפה של כל מיני חומרים וכימיקלים מזיקים בדומה לאלו שיש בעישון סיגריה. בנוסף, העישון באמצעות הוופורייזר מגוון יותר עבור המשתמש שכן ניתן לבחור באיזה ריח וטעם אנו רוצים את התמצית שאותה נכניס לתוך המכשיר בעת תהליך האידוי. כמו כן, באמצעות מכשיר הוופורייזר ניתן גם לאדות תמציות של צמחי מרפא שונים כולל מריחואנה רפואית, למי שנעזר בצמחים או טיפול אלטרנטיבי מסוג כזה. מעשנים רבים שעברו לאדות והפסיקו לעשן מעידים על חוויה הרבה יותר כייפית, נעימה ומשחררת בהשוואה לעישון סיגריות או מוצרי טבק אחרים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר