קניית מוצרי עישון בחו"ל

ניווט מהיר

כאשר אנשים טסים לחוץ לארץ הם קונים שם מגוון גדול של מוצרים כאלה ואחרים שהמחירים שלהם משמעותית זולים יותר מאשר בארץ. אין סיבה לשלם הרבה כסף ואם כבר יש נסיעה לחוץ לארץ על הפרק הרי שזו הזדמנות טובה להתחדש ולהצטייד. כך הדבר גם כאשר מדובר בקנייה של מוצרי עישון כאלה ואחרים. בשנים האחרונות יש מודעות הרבה יותר גבוהה לכל מה שקשור בעישון בדרכים אחרות או שימוש באביזרים שונים מאשר סיגריה ומצית, זאת בזכות ההבנה שהסיגריות הרגילות מזיקות לבריאות ואפשר לעשן בדרכים אחרות או פשוט לעשות שימוש באביזרים או מוצרי עישון שונים על מנת להפחית מהכמות של חומרים רעילים ולא בריאים שנכנסים לגוף. מכיוון שמדובר בהבנה שמחלחלת בקרב כל המעשנים בכל העולם הרי שאין מניעה מקניית אותם מוצרים או אביזרים בחוץ לארץ.

 

מה אפשר לקנות בחוץ לארץ?

הרבה מאד מהשיח שקשור בתחליפי עישון כיום קשור לעישון ואידוי של עלי קנאביס שמקלים על תופעות לוואי או כאבים של מחלות קשות. על מנת לאדות ולעשן את עלי הקנאביס צריך להכין אותם ויש כמה פעולות שצריך לבצע לשם כך – לשמור אותם מיובשים במקום מוצל וקריר, לטחון אותם היטב על ידי גריינדר, למלא אותם בתוך הוופורייזר וכמובן לחמם עד כדי אידוי ולשאוף את האדים. כאן נכנס לתמונה התפקיד של הגריינדר כחלק מעולם שלם של מוצרי עישון, שכן יש כמה וכמה סוגים וצריך לדעת בדיוק איזה מהם לבחור. למרות שלא מדובר באביזר שהמחיר שלו גבוה – עדיין עדיף לקנות אותו בחוץ לארץ כחלק מחבילה של אביזרים שקונים ויכול להיות שביחד איתם המחיר שלו יהיה אפילו יותר נמוך.

 

האם מותר לקנות מוצרי עישון בחוץ לארץ?

בעבר לא רק שהיה אסור לקנות ולייבא באופן עצמאי מוצרי עישון שקונים בחוץ לארץ, אלא שבקושי אפשר היה למצוא נקודות מכירה של מוצרים אלה. כיום הרבה יותר פשוט להשיג אותם ואין מדובר יותר בחנויות מוסתרות או כאלה שצריך לשמוע על קיומן מפה לאוזן. יש לא מעט אתרי אינטרנט שאפשר להזמין מהם את מוצרי העישון וכך אפילו לא צריך לצאת מהבית. המשמעות היא שעולם תחליפי העישון כבר נמצא במקום לא נמוך בשיח הציבורי לא רק בישראל אלא בכל רחבי העולם וכבר לא צריך ללחוש או להסתיר את הדיבור אודותיו. מכאן שגם קנייה של מוצרי עישון בחוץ לארץ היא בהחלט מותרת ועם הזמן צפוי שתחום זה ימשיך להיות מוסדר בצורות ודרכים נוספות.

 

מה היתרונות של קניית מוצרי עישון בחוץ לארץ

באופן כללי אפשר לומר שיש לא מעט מוצרי עישון בארץ ואפשר להשיג אותם ממש תוך פרק זמן קצר ומהיר. יחד עם זאת, לעיתים רוצים להתחדש במוצר ספציפי, מתוצרתה של חברה ספציפית שלא מייבאת לארץ את המוצרים שלה ולכן צריך להזמין זאת מחוץ לארץ או לקנות כאשר טסים לביקור. כך אפשר ליהנות פעמיים – גם ממחיר אטרקטיבי ומוזל ביחד למחירים של המוצרים בארץ וגם ליהנות ממוצר של חברה שלא מייבאת את מוצריה לארץ אך ידועה באיכות שלהם או בייחודיות שיש בשימוש בהם. אם כבר מסתמן ביקור בחוץ לארץ בקרוב הרי שכדאי לחכות ובינתיים להכין שיעורי בית, כלומר לבדוק היכן באזור השהות יש חנויות של מוצרי עישון או נקודת מכירה שבה אפשר להשיג את המוצר הספציפי שאותו מחפשים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר