עורך דין עבירות מין – מה חשוב לבדוק?

ניווט מהיר

חדשות לבקרים אנו שומעים על עוד ועוד מקרים של הטרדות מיניות מסוגים שונים. מאות ואלפי ילדות, בנות נוער ונשים נחשפות למקרים כאלה של הטרדה מינית והתעללויות. הן נפגעות מכך גם בהיבט הפיזי, גם בהיבט הרגשי וגם בהיבט הנפשי וזקוקות לא פעם לסיוע מקצוע. במידה והחלטת שאת לא שותקת, שאת לא מוותרת על מי ומה שאת, ככל הנראה שתצטרכי להיות מיוצגת על ידי עורך דין עבירות מין. לפני שאת בוחרת עורך דין שייצג אותך מול המטריד או המתעלל, עלייך להיות בטוחה שאת אכן מיוצגת על ידי האדם הנכון. איך עושים את זה?

 

סוג המקרה שמתאים לעורך דין עבירות מין

חשוב לציין כי יש הבדל בין נערה שחוותה התעללות מינית לצד אלימות במשפחה על ידי קרוב משפחה שחי איתה באותו בית או מגיע אליה הביתה לעתים קרובות, התעללות המתרחשת לאורך זמן, לבין מישהו שחוותה התעללות חד פעמי, הטרדה מינית בעבודה או אונס. לכן, חשוב לבחור את עורך הדין בהתאם למקרה אליו את שייכת, שכן הסוגיות המשפטיות הינן שונות. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא המלצות. נסי להצטרף לקבוצות או פורומים ולהתחבר לבנות אחרות שחוו מקרה דומה לשלך ולהבין איך הן פעלו באותו זמן.

אם את מצליחה להשיג המלצות על עורך דין מקצועי, מה טוב ואם לא, תמיד אפשר להיעזר ברשת האינטרנט ולברר דרכה. כמובן שחשוב שאלו יהיו המלצות אמינות ממקורות אמיתיים ואותנטיים. במידה ואת לא בטוחה מה לעשות, כדאי לך להתייעץ עם אדם קרוב אלייך עליו את סומכת ולא לשמור את החששות בבטן. לפעמים דעה של מישהו נוסף יכולה מאוד להקל ולעזור לך לראות את הדברים בצורה אחרת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר