איך מתבצעת הרחקת ציפורים מגגות?

ניווט מהיר

לפלישת ציפורים לגגות יש השלכות: עקבות הפרשות, רעש וקינון שמוביל לריבוי הציפורים. ההשתוללות הקולקטיבית של הציפורים עלולה גם לשבש את איכות החיים, וחלק מהציפורים עשויות אף לשאת מחלות. בנוסף, הציפורים גורמות לנזקים בלתי הפיכים אותם נתאר בהמשך. ניתן לחלק את תהליך הרחקת ציפורים מגגות לשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון הוא הרחקה בשיטת עשה זאת בעצמך שפעמים רבות לא משיגה את התוצאות הדרושות והסוג השני הוא בעזרת חברה מקצועית המתמחה בתהליך. מכיוון וגג הוא מקום גבוה, מדובר בתהליך שיכול להוות סכנה ולכן אנו ממליצים לכם לבחור באופציה השניה.

 

הסיבות לבצע הרחקת ציפורים

אם גם אצלכם כשביקורי הציפורים במרפסות יוצאים מכלל שליטה, הגג מתמלא לכלוך שסותם את הצנרת, ואנשים אינם יודעים איך מתבצעת הרחקת ציפורים מגגות, מגיע הזמן לשכור את שירותי המומחים שמציבים דוקרנים להרחקת יונים המסייעים לבצע בפועל הרחקת ציפורים מגגות. בשורות הבאות נציג בפניכם מדוע מומלץ שלא להזניח את התופעה ולמה הציפורים יכולות לגרום.

גללים חומציים

ציפורים על גגות משאירות גללים. יש להן גללים חומציים ביותר שעלולים לפגוע בחומרי קירוי אספלט ובציוד אחר שעל הגג, כגון יחידות מיזוג אוויר. יתר על כן, הגללים עשויים לעורר צמיחת טחב, ולכן אורך החיים של הגג שלכם עשוי להיות קצר יותר אם הוא נחשף לצואה.

הצטברות מים

מרזבי גגות מסלקים מים עומדים מהגגות; אבל אם ציפורים מקננות במרזבים או בפתחי ניקוז, הן עלולות לחסום את זרימת המים.

מצב זה עלול להעלות את מפלס המים, ולאפשר להם לחדור לאזורים פנימיים של הבניין, כגון בין שכבות הגג, פתחי אוורור וכל האזורים הפגיעים של הגג. מצב זה גם גורם ללחץ מיותר על חומרי קירוי, שעלולים להישחק מהר יותר בלחץ המים.

אמצעים חזותיים להרחקת ציפורים מגגות

מומחים שיודעים איך מתבצעת הרחקת ציפורים מגגות, מבריחים אותן באמצעות טכניקות ויזואליות שונות. הציפורים נחשבות בדרך כלל לחכמות וחסרות פחד, ולכן אמצעים חזותיים יעבדו רק בטווח הקצר.

לכן יש להציב את המכשירים שמפחידים את הציפורים באופן קבוע במיקומים חדשים. זה מבלבל אותן.

מערכות אקוסטיות

ברוב המקרים, מערכות הגנה אקוסטיות יעילות לזמן מוגבל בלבד. ציפורים מתרגלות במהירות לרעשים ואז הן כבר אינן מוטרדות מהם. לכן יש לשנות את צלילי המערכות ללא הרף על מנת להבטיח ששיטה זו תהיה מוצלחת.

רעשים שנשמעים כאילו הם אקראיים הם דוגמאות טובות לרעשים אפקטיביים. יחד עם זאת, סביר שגם השכנים שלכם לא ייהנו במיוחד מהרעשים האלה, והם יהפכו למטרד רעש.

רשתות

למרות שאלו עשויות לפגוע בנוף, אנשי מקצוע שיודעים איך מתבצעת הרחקת ציפורים מגגות באמצעים מתקדמים, מציבים על הגגות רשתות, כך שהציפורים כבר אינן מסוגלות לנוח על הגגות שלכם.

דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים להרחקת יונים נחשבים למערכות הגנה יעילות למטרות גירוש יונים מגג רעפים. מומחי הרחקת יונים מחברים את הדוקרנים לגגות ומונעים מהציפורים לנחות עליהם. דוקרנים זמינים מחומרים שונים וניתן לחבר אותם למעקה הגג.

הסרת קני ציפורים מגגות

אם ציפורים מתחילות לקנן על הגגות ולהתרבות, הרחקת הקנים צריכה להתבצע במהירות עם הציוד המתאים. אחרת, שבט שלם של ציפורים עלול להתיישב על הגג שלכם ויהיה קשה יותר ויותר להיפטר מהן, הלכלוך והרעש שהן עושות רק ילכו ויתגברו ככל שתתעכבו לטפל בבעיה המטרידה הזו.

תהליך זה מורכב אם הציפורים כבר התרבו. במקרה זה, יש לפנות לסיוע של איש מקצוע שיודע איך מתבצעת הרחקת ציפורים מגגות. פנו אל המומחים עוד היום!

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר