מהי פרגולה מרחפת וכיצד היא תשדרג לכם את המרפסת?

ניווט מהיר

אם יש לכם בבית חצר, גינה או אפילו מרפסת, בטח חשבתם על פתרון הצללה כגון פרגולות אלומיניום, שישפר את איכות החיים שלכם ואף יאפשר לכם לצאת החוצה ברוב שעות היום, לשתות את הקפה שלכם בנחת ולארח את הקרובים לכם. יש סוגים רבים של פרגולות לרבות פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום קלות, פרגולות חשמליות, פרגולה מרחפת, ועוד.

 

הפעם בחרנו לספר לכם על הפרגולה המרחפת. ובכן, בשונה מפרגולה עומדת המקובעת לאדמה, פרגולה מרחפת תלויה באויר ואיננה מותקנת על עמודים. היא מקובעת לקיר קרוב מצדה האחד. אבל אל חשש, חברות מקצועיות המתמחות בתכנון, ייצור והתקנה של פרגולות דואגות שהחיבור הוא חזק דיו כך שהפרגולה בטוחה ובטיחותית.

 

מה היתרונות של פרגולה מרחפת?

אז האמת שעם הזמן, הפרגולה הזו הופכת יותר ויותר פופולארית. היתרון המרכזי שלה הוא שאנחנו לא צריכים לבצע הריסה של ריצוף חוץ או של הדק בכדי להתקין אותה והיא מחוברת רק בחלק העליון שלה לקיר אחד יציב. ככה למעשה אנחנו יכולים להתקין את הפרגולה באופן מהיר ולחסוך זמן יקר וכמובן להוזיל את עלות ההתקנה בעשרות אחוזים.

יתרון נוסף ולא פחות חשוב של הפרגולה המרחפת הוא בהיבט העיצובי. רוב המשפחות בוחרות בפרגולת אלומיניום הנחשבות למושלמות לעיצוב המודרני. היא יפה, מרשימה ומעניקה לחצר או למרפסת מראה יוקרתי ייחודי. הפרגולה לא חוסמת את הנוף ואת הראייה שלנו, זאת בשונה מפרגולות אחרות והיא מאפשרת לנו למקסם את המרחב הקיים וכך בעצם היא לא מקטינה את השטח שיש לנו כשחושבים על קניית בית.

 

כאמור, יתרון נוסף הוא בהיבט הבטיחותי, שכן הן התכנון והן ההתקנה מתבצעים על פי חישובים הנדסיים ולכן הבחירה בפרגולה כזו מאפשר לנו להנות מכל העולמות ובעלות נוחה.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר