סוכת אבלים לשבעה שפויה יותר ופחות אנשים בבית

ניווט מהיר

תקופת השבעה צריכה להתנהל במקום נפרד מהבית כדי שבני המשפחה יוכלו להתנחם ביחד עם האנשים שמגיעים להביע את צערם ולתמוך בהם. סוכת אבלים חשובה גם כדי לכבד את הנפטר וכדי שהאבלים יוכלו להתאושש מהאובדן מבלי להיות עסוקים בכמות האנשים שנמצאים בבית. למעשה, הבחירה בסוכה כזו מאפשרת לנו לנהל את השבעה בצורה הרבה יותר נינוחה מבלי שהבית שלנו או של הנפטר, תלוי איפה בחרנו לקיים את האירוע יהפוך לסוג של ”תחנת רכבת“.

איך עוד אפשר להקל על עצמנו בשבעה?

הרי גם ככה, איך שלא מסתכלים על זה, מדובר בתקופה לא פשוטה כלל וכלל. תקופה המלווה בהמון רגשות שצפים להם ככה פתאום, התמודדות לא פשוטה גם לבד וגם עם המשפחה, תקופה שצריך לגייס את כל הכוחות שלנו כדי לשמור על אנרגיות ועל שפיות. לכן, שווה להקל עלינו כמה שאפשר. למשל, עם השכרת שולחנות וכיסאות להשכרה, שמסופקים על ידי חברת השכרת ציוד וריהוט, סוכת האבלים הופכת להיות מקום מזמין ונוח לנהל בו את השבעה. סיבה חשובה נוספת להקמת הסוכה היא שהמנחמים שמגיעים לתמוך בבני המשפחה באבלם על האהוב שנפטר מרגישים נוח יותר כשיש להם מקום ייעודי להתאסף בו, להתפלל, להעלות זיכרונות, להתאבל, לכבד ולהתאושש.

סוכת אבלים מאפשרת קבלה והשלמה עם המוות

התאספות בני המשפחה, הקרובים והחברים בסוכת אבלים מאפשרת למשפחה לכבד את הנפטר ולהתמודד עם האובדן והאהבה, תוך חיזוק זיכרונות הנפטר בתודעת האבלים. אבל הוא תהליך אנושי מורכב, והאפשרות להתפלל לפחות פעמיים ביום, מסייעת לשכולים.

ההתאספות של כולם ביחד מספקת הקלה לאבל החמור, והאבלים מבססים שיטות פורמליות להתמודדות עם תמיכה משפחתית וחברתית, לפרידה מהנפטר. במובן רחב יותר, השבעה מאפשרת לאחסן את הזיכרונות, לשמר אותם, ולהשתהות רגע על העבר, לפני שממשיכים בחיים.

הקמה יעילה ומקצועית של סוכת אבלים

בני המשפחה מודיעים לנציגי חברה שמספקת שירותי התקנת סוכות אבלים עם הציוד הדרוש, על הצורך בריהוט המתאים, ואנשי המקצוע מגיעים לבית המשפחה ומתקינים את סוכת השבעה, עם השולחנות והכיסאות להשכרה למשך כל תקופת השבעה, עם שירות שכולל גם פירוק הסוכה ואיסוף הציוד בתום האבל.

התנהלות זו מאפשרת לבני המשפחה לא להיות טרודים מכמויות האנשים שמגיעים לבית, כשהם מקבלים את פני המנחמים בסוכת האבלים, ולכולם יש מקום להתאסף בנוחות, לאכול, לדבר, לעשן ולהיכנס ולצאת מהסוכה מבלי לשבש את שגרת החיים בבית.

השכרת ריהוט לסוכת אבלים בהתאמה גם לילדים

חברה שמספקת ציוד לתקופת השבעה, מתאימה את צרכי הריהוט גם לילדים, עם התאמת שולחנות וכיסאות לילדים, כך שתהיה להם פינה משלהם במהלך תקופת האבל, וגם הם יוכלו לשבת, לאכול או אפילו לשחק באזור משלהם מבלי להרגיש שהמבוגרים זנחו אותם.

כשאנשי הצוות של חברה שמספקת ציוד לאבלים מקבלת את ההודעה על הצורך באספקת הציוד, הם מתייצבים כמעט מיד בבית המשפחה ומתקינים את סוכת האבלים עם כל הציוד הנדרש. גישה זו מקלה על בני המשפחה להתמקד באבלם מבלי להיות מוטרדים משיקולי וסידורי אירוח כל המנחמים שמגיעים מיד לאחר הלוויה.

בשורה התחתונה, בהתמודדות עם צער האובדן, אין צורך לדאוג לאירוח

שיטת השכרת סוכת אבלים, כולל הקמת הסוכה ואספקת הציוד כמו שולחנות וכיסאות, ודאגה לכל הפריטים שדרושים למשפחה האבלה, היא שיטה מושלמת לעבור את השבעה בצורה שפויה יותר, עם אפשרות לכבד את המשפחה והנפטר מבלי שכמויות גדולות של אנשים יהיו בבית.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר