רוצים לגוון? נסו אביזרי עישון חדשניים

ניווט מהיר

בעבר, לאוכלוסיית המעשנים לא היו יותר מדי אופציות. כל מה שאותם מעשנים היו עושים זה להוציא את הסיגריה מהחפיסה, להדליק אותה ולעשן. היום, לעומת זאת, מדובר בעולם שלם, אשר מביא איתור מגוון רחב של אביזרי עישון חדשניים. בהמשך לנקודה זו, חשוב לציין כי לא כל מי שמעשן בחיי היום יום שלו עושה זאת מתוך הרגל או בשל צורך. יש הרבה אנשים שרואים את העישון בתור חוויה, או משהו חברתי אז אם גם אתם רוצים להתנסות במשהו חדש, לשנות קצת את הרגלי העישון שלכם ואולי אפילו מחפשים משהו פחות אינטנסיבי מעישון – הנה כמה מוצרים ששווה לכם להכיר.

אידוי במקום עישון

בין המוצרים ששינו לגמרי את חווית העישון נקראים וופורייזרים. במקום לעשן את הטבק או את הקנאביס, ניתן פשוט לאדות אותו. יש כל מיני סוגים של מכשירי אידוי, חלקם מתאימים לשימוש ביתי בלבד, אחרים נראים כמו עט ממש ויש אפילו בצורה של כרטיס אשראי. ההשפעה של תהליך האידוי שונה לחלוטין בהשוואה לעישון על מערכת הנשימה. המכשיר לא נשרף – ואז האדים הופכים להיות הרבה יותר דלילים ומתנדפים. פחות מסוכן, פחות מסריח והרבה יותר כיף.

אביזרי עישון חדשניים

סיגריה אלקטרונית: מאביזרי עישון החדשניים הטובים ביותר

עוד מוצר שהחל לתפוס תאוצה בקרב אוכלוסיית המעשנים היא הסיגריה האלקטרונית. הסיגריה מתחממת באמצעות נוזל ומאדה חומרים שונים, כמו חומרי טעם וריח (למי שרוצה לנסות להפסיק לעשן ולהתחיל תהליך גמילה), קנאביס או ניקוטין. הסוללה ביחד עם הסליל החשמלי יוצרים מעגל אלקטרוני, המופעל בשנייה שאנו מבצעים את השאיפה, או בעזרת כפתור ייעודי. הסליל מחמם את הנוזל שיש בתוך הסיגריה, והנוזל הופך לאדים. בדומה לוופרייזר, גם כאן התהליך נוצר באידוי. הדעות לגבי החוויה הן לכאן ולכאן.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
אביזרי עישון חדשניים
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר