בילויים משפחתיים בבית ששווה להכיר

ניווט מהיר

שבחוץ חם מאוד והטמפרטורות שוברות את שיאן בכל יום מחדש, הרי יש תופעה של התחממות הגלובוס ומנגד נראה שאנחנו לא יוצאים מ“גלי“ הקורונה, עוד ועוד נדבקים, זה הזמן לחשוב על בילויים משפחתיים בבית כי הקייטנות ממש עוד שניה נגמרות להן. אז בחרנו לחלק עבורכם את כל הדברים שאפשר וכייף לעשות בבית לפי נושאים. מספיק שתבחרו כמה פעילויות לכל יום ותכינו את עצמכם ואת הילדים ואתם מסודרים לתקופה הקרובה.

 

דווקא שכבר אין כוח

לפני שנציג בפניכם את הפעילויות הדורשות יותר אנרגיה, מחשבה, יצירתיות ותשומת לב, טלוויזיה היא חלק מהפאן. אם הילדים כבר גדולים תוכלו ממש לעשות איתם ערב קולנוע ביתי, להכין פופקורן ביחד, לשים כולכם פיג‘מות ולעשות אחלה של מסיבה כייפית. אם הילדים קטנים יותר, אפשר לצפות בטלוויזיה בשעות יותר מוקדמות שאתם מרגישים שאתם צריכים זריקה של אנרגיה. תוכלו להיחשף להמלצות על סרטים מומלצים בנטפליקס, יש סרטי דרמה, מתח והרפתקאות לכם ולגדולים, סרטים של דיסני לקטנים יותר ומגוון עצום של סדרות מכל הסוגים והמינים.

 

יצירות אומנות ומה שביניהם

עולם שלם שאין לו סוף. אפשר לחלק את סוגי היצירות לשניים. סוג אחד אלו אותן יצירות שאנחנו עושים בעצמנו כמו למשל מתלה עבודה יד לבגדים ותיקים, עציץ שאנחנו מכינים ביחד עם הילדים, מתקן בו אפשר לשים את הבקבוקים למחזור ועוד. זה הזמן לקשט, לעצב ולהפעיל את הדמיון. הסוג השני של היצירות הן הערכות והקופסאות המוכנות שאפשר לרכוש מראש. יש ערכות יצירה לכל הגילאים כמו למשל ערכת גבס שמכינים ביחד ואחר כך צובעים בגועש, ערכת תכשיטנות ממנה מכינים שרשראות וצמידים, ערכת מחקים מגניבה ממנה מכינים מחקים בכל מיני צורות בתנור ועוד. גם כאן אין לזה סוף וכל מה שצריך זה לגשת לחנות יצירה פיזית או אונליין ולבחור את הדברים שאתם והילדים הכי אוהבים לעשות ביחד. חשוב להתאים את היצירות לגילאי הילדים ולמה שבאמת הם מתחברים אליו.

זה הזמן ללמוד

אפשר לנצל את הקיץ לקצת לימודים, חשבו איך אתם יכולים לחזק את הילדים בגילאי ביה“ס ובאילו מקצועות הם צריכים ”דחיפה“ קטנה. אפשר לקנות חוברות עבודה, לשחק משחקים באנגלית, לרכוש אפליקציות לימודיות או פשוט לשבת איתם ביחד על החומרים שלומדו במהלך השנה בבית הספר ולחדד את הדברים שיושבים פחות טוב. לילד הגן, יש גם המון חוברות יצירה שאפשר לעשות על צבעים, מספרים, אותיות, הפכים, לימוד אנגלית לגיל הרך במגוון דרכים, אפשר לקנות ספרים לימודיים, קלטות ועוד.

 

הצגות ושעת סיפור

במקום שאתם תפעילו את הילדים שלכם, זה הזמן שלהם להפעיל אתכם או יותר נכון לתת לכם לנוח. מכיון ומדובר בימים מאוד אינטנסיביים וחוץ מעצם זה שאנחנו עם הילדים עלינו גם לדאוג לכביסות, לאוכל במקרר, בישולים ושאר סידורים לפעמים גם לעבוד מהבית, אפשר להפעיל את הילדים כבר מגיל מאוד קטן. ”עכשיו אתה לוקח את הבובות האלה ועושה מפגש כמו בגן“. ”עכשיו אתם מתכננים הצגה עם תפקידים ועוד מעט אמא באה לראות“. זה מאוד יקל עליכם ויאפשר להם ללמוד להיות יותר עצמאיים.

 

פאזלים

דרך מעולה להעביר את הזמן ביחד וגם לחוד. פאזלים מפתחים את החשיבה, משפרים במוח תהליכים קוגנטיביים ויש מהם כמה שאתם רוצים מכל הסוגים והמינים. דרך הפאזלים אפשר גם ללמוד כל מיני נושאים. אפשר אפילו להחליף עם השכנים פאזלים שלכם יש ולהם אין וככה ליצור ענין בלי לקרוע את הכיס.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר