אילו חיפוי קירות חיצוניים תצטרכו לבית החדש?

ניווט מהיר

שמחליטים לבנות בית חדש, יש כל כך הרבה החלטות שצריך לקחת לפני, תוך כדי וגם אחרי התהליך. חלקן בעלות השפעה מינורית על איכות החיים שלנו בהמשך, החלטות שאפילו אפשר לשנות די בקלות, אבל, יש החלטות ובחירות שישפיעו באופן חד משמעי על אורח ואיכות החיים שלנו בבית החדש, חלקן לא ניתן לשנות כל כך בקלות. אחת הבחירות הכי חשובות בהיבט של תכנון ובניית בית קשורה במידה רבה להחלטה לגבי חיפוי קירות חיצוניים. יש סוגים שונים של חיפויים העשויים מחומרי גלם שונים כמו למשל אלומיניום בשילוב זכוכית, עץ, דמוי עץ, חיפוי בטון, שיש, אבן סינטטית ועוד. לכל חיפוי יש את היתרונות אל מול החסרונות שלו ויש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

 

תפקיד חיפוי קירות חיצוניים

לחיפוי של הקירות החיצוניים יש כמה תפקידים חשובים וזה בעצם רק אחת מיני מספר עבודות בגובה שהקבלן יצטרך לבצע בשילוב עבודות צבע, איטום, גג ועוד.  התפקיד העיקרי של החיפוי הוא בעצם לאפשר בתוך הבית רמת בידוד טובה וליצור נוחות תרמית, כלומר לשמור על טמפרטורה מאוזנת בתוך הבית כדי שניתן יהיה לחסוך בעלויות החשמל והאנרגיה. בנוסף, חיפוי חיצוני איכותי שומר על חדירה מפני גשמים בעונת החורף ומונע רטיבויות, נזילות וכדומה.

אז איך בוחרים?

  1. חומר גלם – בחרו את חומר הגלם ממנו אתם רוצים שהחיפוי יהיה עשוי בהתאם לצרכים שלכם. התייחסו גם למאפיינים פונקציונליים כמו בידוד ואיטום, לצד מאפיינים עיצוביים כמו הסגנון העיצובי של הבית.
  2. קבלן או חברה – בחרו חברה מקצועית המתמחה בסוג החיפוי אותו בחרתם והקפידו על חומרי גלם איכותיים, רמת גימור גבוהה, אחריות ומחיר הוגן.
  3. שימו דגש על שלבי העבודה – וודאו שיש סנכרון בין שאר שלבי הבניה של הפרויקט.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר