פילטר פחם לעישון בריא יותר

ניווט מהיר

אם אתם מעשנים ואתם לא מכירים מוצר הנקרא פילטר פחם, זה בדיוק הזמן להכיר. מדובר בפילטר לגלגול סיגריות רגילות או למטרת עישון קנאביס רפואי. צינור קטנטן המכיל סיבים רבים של פחם שתפורים בצורה ייחודית שהופכת אותם לצינוריות קטנות שבעצם תורמות לתהליך סינון יעיל יותר של חומרים מזיקים הנפלטים מהעשן של הסיגריה.

 

מה ההבדל בין פילטר פחם לפילטר רגיל?

בין אם אתם חובבי עישון מקטרת ובין אם אתם מעשנים מוצרים אחרים, הפילטר הזה מסנן מתוך העשן שנפלט מהסיגריה פסולת שרופה. המוצר היחסית מאוד פשוט הזה, מעביר את הסיגריה תהליך של סינון משום שהוא עמיד יותר גם לחום וגם לאש, מה שמונע ממנו להינזק ולפלוט חומרים ורכיבים מזיקים. הוא משלב את חומר הקרמיקה שבעצם מכסה את הפילטר עצמו ובתוך הקרמיקה יש גליל המורכבות מצינוריות של פחם וכל צינורית מורכבת מכדורית פחם קטנה מאוד. בסופו של דבר נוצר גליל צר.

חשוב לציין כי הפחם הוא חומר טבעי עם יכולות סינון איכותיות ולא סתם עושים בו שימוש במערכות מים מתקדמות. הצד שבא באופן ישיר במגע עם זרם העשן בתוך הפילטר עצמו, מייעל את תהליך הסינון. מדובר במוצר רב פעמי, המיוצר מחומר שמתכלה בצורה יעילה מאוד ולכן בכל פילטר תוכלו לעשות שימוש בין 4-6 פעמים. לאחר שאתם מסיימים לעשן, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להוציא את הפילטר מתוך הנייר השרוף ולעשות בו שימוש מחודש עם נייר גלגול חדש מסביב.

 

איפה רוכשים פילטר כזה?

מומלץ לרכוש פילטר פחם בחנויות טבק מתקדמות עם שם ומוניטין. ניתן לבצע את הרכישה דרך רשת האינטרנט או בחנויות פיזיות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר