לבחור נכון מומחה קנאביס שיוכל לסייע בכל בעיה

ניווט מהיר

בשנים האחרונות יש יותר ויותר מטופלים בבעיות רפואיות שונות שמורשים לעשות שימוש בקנאביס רפואי והוא מקל עליהם מאד. עם הזמן גם ממשיכים ומתפתחים המחקרים אודות השימוש בקנאביס הרפואי ומתגלים מקרים נוספים שבהם אפשר וכדאי להמליץ על השימוש בו הן לשם הקלה על כאבים והן לשם ריפוי אמיתי של סימפטומים ומחלות. אם בעבר היה טאבו סביב הנושא הרי שכיום אפשר אפילו דרך קופת החולים למצוא מומחה שעוסק בקנאביס ורגולציה שקשורה בו ולבחון לעומק כל מטופל וכל מי שאולי יכול לענות על הקריטריונים ולהסתייע בצמח המרפא הזה. חשוב מאד לפנות אל מי שמומחה בתחום, מכיר את אופן השימוש ויידע גם לייעץ בנוגע לדרך הנכונה והיעילה ביותר לקבל את הקנאביס לשימוש אישי. ברגע שמקבלים ייעוץ והמלצות מאנשי מקצוע – אין ספק שהדרך אל ההקלה בכאבים תהיה קצרה. כעת נשאלת השאלה מי נחשב למומחה בתחום ואיך יודעים אל מי לפנות.

מה צריך לדעת על מומחה קנאביס רפואי?

כאמור – יש חשיבות גבוהה אל מי פונים שיסייע בעניין וחשוב לבחור איש מקצוע שמכיר לא רק את הרגולציה אלא גם את אופן ההתאמה האישית שלה לכל מטופל ומטופל. מומחים רבים בתחום וביניהם נתי דוידי, סבורים שבחירה נכונה של איש המקצוע הרפואי שילווה את המטופל יכולה לחסוך הרבה מאד זמן בבירוקרטיה הראשונית, מה שיזרז את מתן האישור העקרוני. ברגע שמשיגים את האישור העקרוני הרבה יותר קל להמשיך בתהליך וכאן כבר יש הרבה פחות בירוקרטיה. כעת מה שיקבע את המשך העניינים זה הטיפול של בני המשפחה בקביעת התור לקבלת ההדרכה הראשונית ולאחר מכן כל ההתנהלות ממשיכה לבד על ידי המטופל או על ידי מי מטעמו במידה ואין הוא במצב כזה שמאפשר לו להתעסק עם נושאים אלה.

 

במה יסייע מומחה קנאביס בטיפול בנושא?

יש הרבה מה לדעת ומה לעשות כאשר יש המלצה מצידו של הרופא המטפל הקבוע לפנות לקבלת אישור לשימוש בקנאביס רפואי. צריך לדעת מה המשמעויות של כל הנושא הזה והן בהחלט רבות – ההשתתפות במחיר הכספי, אופן השימוש שחייב להיות מותאם אישית בנפרד עבור כל מטופל ומטופל, דרך האחסנה של החומר ואיך מתבצע תהליך הגשת הבקשה כולל משיכת החומר לאורך הזמן. אין זה פשוט גם להיות חולה במחלה קשה וגם לטפל בנושאים שכאלה ובמקרים רבים גם בני המשפחה הקרובים של החולה עלולים למצוא את עצמם מבולבלים ולא בטוחים מה עליהם לעשות. מומחי הקנאביס עוזרים בדיוק בנקודות האלה שבהן הכל נראה לא ברור ונדמה שאין במי להיעזר. אנשים רבים מתייאשים בשלבים הראשוניים של הגשת הבקשות ולכן מומחי הקנאביס המקצועיים יכולים לעשות הרבה סדר ולקדם את הטיפול בנושא.

לא מוותרים על קנאביס רפואי שניתן באישור

יש אנשים שמרוב חוסר הבנה של אופן התהליך עלולים לזנוח אותו ולוותר בכניעה על קבלת החומר הנכסף. אין זה מומלץ כלל וכלל. גם אם התקופה הראשונית של השגת כל האישורים הנדרשים היא מאתגרת במיוחד – הרי שלאחריה תגיע הקלה גדולה. חשוב מאד לזכור שאת השלב הראשוני של האישורים העקרוניים צריך לבצע פעם אחת בלבד ובפעמים הבאות הפעולות קצרות ופשוטות הרבה יותר. לכל מטופל יש את הזכות, שלא לומר החובה, לטפל בעצמו בדרך הטובה ביותר ולקבל את התרופות שישכיחו ממנו את הכאבים שהוא חש באופן יומיומי. בעזרת טיפול נכון ויעיל בקנאביס הרפואי – הוא יוכל לשפר משמעותית את איכות חייו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר