תחזוקת מבנה- הטיפול הכי טוב שתוכלו להעניק לבית שלכם

ניווט מהיר

פרויקט נדל“ן דורש תחזוקת מבנה קבועה ובסיסית. לא משנה אם מדובר בבית מלון, מסעדה, בניין מגורים בין 4 קומות, גורד שחקים בו מושכרים משרדים או מפעל, כל מבנה חייב תחזוקה חיצונית ופנימית גם יחד. בלאי טבעי, חשיפה לנזקי מזג אוויר, שחיקה של מערכות כמו מערכת האיטום, האינסטלציה והחשמל – אלו ועוד גורמים עם הזמן לתקלות, ליקויים, בעיות וכמובן לירידה בערך הנכס. כיצד איטום וחיפוי חיצוני יכולים לשנות לגמרי מבנים ישנים?

 

תחזוקת מבנה מתחילה באיטום קירות

מערכת האיטום היא חלק בלתי נפרד מכל פרויקט. היא מתוכננת כבר בתהליך הבניה בקירות החיצוניים, במרתפים, בחלונות, בגג הבית וגם בתוכו בחללים רטובים כמו חדר האמבטיה והמטבח – הכל במטרה למנוע חדירה של מים פנימה. עם הזמן, מערכת האיטום עלולה להישחק והמים תחילה מחלחלים מהקירות החיצוניים לפנימיים מה שגורם להופעה של רטיבות. אם זיהיתם ולא משנה באיזה מיקום סימני רטיבות, שינוי של צבע הרהיטים או הרצפה, לחות מוגברת על הקירות, ריח של טחב או עובש על הקירות זה הזמן לבדוק היטב את מערכת האיטום ולבצע איטום קירות חיצוניים במידת הצורך.

כיצד חיפוי קיר חיצוני משדרג את המבנה?

קיימים בשוק סוגים שונים של חיפויי לקירות חיצוניים וככל שהזמן עובר, הטכנולוגיה והקדמה מביאות איתן חידושים נוספים. החיפויים עשויים מקשת רחבה של חומרי גלם לרבות אבן טבעית או סינטטית, עץ, אלומיניום, זכוכית ועוד. המטרות של אותם חיפויים הם בין השאר למנוע סדקים, לשפר את רמת הבידוד במבנה, לשפר את מערכת האיטום, ליצור אלמנטים עיצוביים ייחודיים, לנצל את המשאבים הטבעיים שקיימים ואף במקרים מסוימים לשקם מבנים ישנים. חשוב לבחור חברה מקצועית המתמחה בחידוש חיפויים חיצוניים שתדע להתאים את סוג החיפוי לצרכים, למטרות ולאופי המבנה.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר