רכישת דירה להשקעה – כך תעשו זאת בצורה חכמה

ניווט מהיר

בימינו אנשים רבים כבר מבינים עד כמה רכישת דירה להשקעה היא דבר מאוד משתלם וריווחי. ניתן ליהנות מתשואות השכירות או למכור את הדירה ברווח גבוה יותר ככל שהזמן עובר, בשל עליית המחירים התמידית המאפיינת את מדינת ישראל. יחד עם זאת, לרובנו את כל הסכום הנדרש לרכישת דירה ואנו זקוקים ללקיחת משכנתא מהבנק. מדובר בתהליך מורכב שחשוב להגיע אליו מוכנים וזאת לאחר התייעצות עם חברה שמתמחה בייעוץ פיננסי. כיצד היא תוכל לעזור לכם? מייד תבינו.

 

השגת הון עצמי נדרש לדירה להשקעה

כאשר מדובר בדירה להשקעה (כלומר, דירה שנייה), הרי שהבנק מתנה את קבלת המשכנתא רק אם קיים 50% הון עצמי. יש לכם את הכסף? מצויין! אין לכם אך עדיין רוצים לרכוש דירה אטרקטיבית שתניב לכם את מקסימום התשואה? פנייה אל חברת ייעוץ מקצועית, דוגמת גרוסמן ייעוץ משכנתאות. חברה שכזאת יכולה לעזור לכם לנהל את ההון העצמי הקיים או להגיע להון העצמי הנדרש תוך בחינת כל האופציות הקיימות שכוללות – הלוואה על חשבון קרן השתלמות או קרן פנסיה, הלוואה דרך מקור חוץ בנקאי (למשל, חברות אשראי) ועוד. בכל מסלול ייבחנו התנאים האופטימאליים שיספקו לכם אפשרות להגיע ל- 50% הון עצמי עם החזרים חודשיים נוחים ועם מקסימום כספים שיישארו פנויים בעו"ש שלכם בבנק.

קבלת משכנתא משתלמת במיוחד

תמהיל המשכנתא שיוצע לכם לאחר שתוכיחו את קיומו של 50% הון עצמי, יקבע מה יהיה גובה ההחזר החודשי של המשכנתא שלכם. התמהיל יכול לכלול את פיצול כספי ההלוואה למסלולים שונים, ביניהם הצמדה לריבית הפריים, מדד, ריבית קבועה, ריבית משתנה ועוד. תמהיל אידאלי הוא כזה שיעמיד את ערך ההחזר החודשי על לא יותר משליש ההכנסה הפנויה, יהיה עמיד יחסית לשינויים בכלכלה הישראלית ושניתן יהיה למחזר את המשכנתא במינימום הקנסות. חברת ייעוץ פיננסי מקצועית תדע לבנות עבורכם את התמהיל האידיאלי ולאתר עבורכם את ההצעה המתאימה ביותר מול הבנקים השונים.

 

כעת כשאתם מבינים את חשיבות ההתקשרות עם חברת ייעוץ פיננסי, אנו בטוחים שתשיגו לכם דירה להשקעה שתפיק לכם את מירב הרווחים. שיהיה בהצלחה!

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לפרסם מאמר באתר?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר